להקמת חנות באינטרנט לחץ כאן סל הקניות

זיגל'ס היופי בעיצוב הבית

חיפוש באתר חפש בקניון Yalla

שתף את זיגל'ס היופי בעיצוב הבית עם חבריך:
 
עיצובים בפרחי משי וצמחיה מלאכותית

עיצובים בפרחי משי וצמחיה מלאכותית


עד השנים האחרונות היתה רתיעה משימוש בעיצובים של פרחי משי וצמחיה מלאכותית בגלל הזכרון של פרחי הפלסטיק שקישטו את הבית של הסבתות שלנו.מאז חלפו שנים והיום פרחי המשי והצמחיה הפכו כל כך מקצועיים שהם דומים לפרחים האמיתיים. אין היום פרח טבעי שאין לו תחליף כמעט כמו האמיתי בפרח משי איכותי.
נכון, אין כמו פרחים אמיתיים לקישוט הבית, אבל אם ניקח את החסרון מול היתרון כמו נבילת הפרחים תוך מספר ימים, החלפת מים, חום וקור. הפרחים הטבעיים המהונדסים איבדו מזמן את ריחם ובטבע הם מוגנים ואסור לקטוף אותם רק להנות מריחם ומיופיים בטבע.
עדיף לעצב סידור בפרחי משי איכותיים הניתנים לניגוב מאבק ואחת לכמה חודשים לשטיפה במים והזר נשאר רענן.
הידעתם שרוב הסדרות שאנו רואים ומתפעלים מיופי הצמחיה מצולמים עם תפאורה מלאכותית.


ויסטריה בטבע
קחו למשל את הסדרה עקרות בית נואשות. הסדרה מצולמת מזה שבע עונות בפרבר הנקרא ויסטיריה לייןWisteria Lane על שם פרחי הויסטריה הפורחים בצבעי הסגול והלבן ומקשטים את הבתים. כוכבות הסדרה כל כך עסוקות בטיפוח הגינות בתחרות ביניהן ובמלחמה במזיקים האם ידעתם שכל הצמחיה, הדשא, הערוגות המטופחות והפרחים הם מלאכותיים. כל הסידורים המרהיבים המקשטים את בתי הפאר של השכנים העמידים מורכבים מפרחי משי בשלל מינים וצבעים מרהיבים.
לסיכום ניתן להפרד מהמיתוס אצלי בבית לא יהיו פרחי משי ולהתחיל להנות מקישוט הבית בעיצובים מקצועיים של פרחי משי איכותיים של בוקטים שושנים בשלל צבעים, נוריות, פרחי לבנדר, פרחי הפיונות,ליזינטוס וסחלבים משולבים בענפי אקליפטוס או גיבסניות למראה זר טבעי לחלוטין משולב בכלי זכוכית או אגרטל על מפה או ראנר המותאם לגווני הבית.
ניתן להוסיף עציצים ואדניות מצמחים מלאכותיים הנראים טבעיים לחלוטין וחוסכים את הצורך בהשקעה בזיבול דישון והשקייה ועוגמת הנפש בנבילתם. עציצונים קטנים של פרחי רקפות, לבנדר, אמנון ותמר, כלניות וצבעונים יתאימו מאד לקישוט המטבח וחדרי האמבטיה.
אין הנאה גדולה יותר מלהגיע הביתה אחרי יום עבודה לבית המשרה אוירה נעימה בגוונים נעימים מעוצב עם מפה ואגרטל עם סידור פרחים ססגוני.
כמובן כל שולחן חג מאובזר בכלים יפים ובמפה תואמת עם סידור פרחי משי באגרטל מעוצב או כלי זכוכית מיוחד כשביניהם דולקים נרות מיוחדים ישרה אוירה מדהימה לאירוח.
מומלץ גם כשמארחים אנשים להשתמש בעיצוב השולחן להעצמת האוירה במפה יפה, באגרטל במרכז השולחן או כלי זכוכית עם מים ופרחי נופר ממשי הצפים על המים וביניהם נרונים צפים.נכתב צולם ונערך על ידי גילה זיגלווקס כל הזכויות שמורות www.ziegels.co.il

שתף עם FaceBook
שתף עם Twitter
שתף עם Digg
הוסף למועדפים של Google
שתף עם MySpace

תגובות
עדיין לא פורסמו תגובות
 
אפשרות התשלום בחנות:
תשלום טלפוני
לאחר ההזמנה נציגנו יצור איתך קשר טלפוני לקבלת פרטי התשלום

חנות וירטואלית זו הוקמה באמצעות מערכת   חנות וירטואלית הקמה וקידום חנויות באינטרנט
המידע המופיע באתר הוזן והוכנס על ידי החנויות עצמן והינו באחריותן בלבד

להקמת חנות וירטואלית עצמאית מתקדמת לחץ כאן
לפתיחת חנות וירטואלית חינם לחץ כאן